Wszystkie oferty
Wiadomości
Obserwowane
Blog

Najnowsze informacje z świata motoryzacji

Ostatnie artykuły

Zobacz więcej

Program “Mój elektryk”, dofinansowanie do samochodów elektrycznych – poznaj szczegóły

Dopłata do samochodów elektrycznych w ramach programu "Mój Elektryk". Poznaj szczegóły i dowiedz się jak uzyskać wsparcie! Sprawdź, ile zyskasz!

Zobacz więcej

Aktualna sytuacja na rynku motoryzacyjnym – dowiedz się więcej!

W ostatnich latach na rynku nowych samochodów zaszło wiele zmian – wynikają one z nakładających się na siebie wydarzeń w skali światowej oraz lokalnej, które dotknęły wiele gospodarek.

Zobacz więcej

Leasing operacyjny a leasing finansowy – różnice

Jak dbać o rozwój przedsiębiorstwa przy zachowaniu płynności finansowej? Dla osób, które nie chcą zamrażać gotówki na zakup samochodu, maszyn lub innego sprzętu, istnieje wygodna opcja leasingu.

Zobacz więcej

Wszystko, co musisz wiedzieć o wynajmie długoterminowym

Wynajem długoterminowy to forma finansowania, która sprawdzi się zarówno w przypadku osób prywatnych, które nie chcą inwestować własnych środków w zakup samochodu, jak również firm.

Zobacz więcej

Rodzaje finansowań samochodów dla osób prywatnych

Jednym z powodów rosnącego zainteresowania nowymi samochodami są nowoczesne formy finansowania. Do wyboru są już nie tylko kredyt i leasing, ale i również wynajem długoterminowy.

Zobacz więcej

Leasing konsumencki – czy warto?

Leasing jest nowoczesną formą finansowania samochodu. Do niedawna z jego profitów mogli korzystać jedynie przedsiębiorcy, lecz rozwój rynku spowodował narodziny leasingu konsumenckiego.

Zobacz więcej

Leasing vs wynajem długoterminowy – finansowanie samochodu w 2022 roku

Coraz większa dostępność usług typu Car Fleet Management powoduje, że przedsiębiorcy decydując się na nowy pojazd, rezygnują z opcji gotówkowej.

Zapisz się do naszego newslettera

Aby być na bieżąco z nowymi ofertami oraz informacjami z świata motoryzacji, zapisz się do naszego newslettera.

Na naszej platformie znajdziesz dziesiątki samochodów dostępnych w leasingu, pożyczce leasingowej lub kredycie prosto od dealerów oraz brokerów.

Wszystkie ofertyObserwowane ofertyBlogRegulaminPolityka prywatnościSitemap

Dla klientów

Dla partnerów