Ogłoszenia Cupra

Znależliśmy dla Ciebie

ofert

Samochody Cupra — dzieło SEATA

Cupra to nowa marka na rynku samochodów europejskich. Jej debiut miał miejsce w 2018 roku. Wyodrębniono ją z SEAT-a. Utożsamiana jest z luksusem. Cupra znana jest ponadto ze świetnych osiągów. To kwintesencja sportowego zacięcia SEAT-a. Są to auta doskonale wyposażone. Mają też kilka wersji silnika do wyboru. To najlepsze co oferuje SEAT, stworzone od podstaw jako nowa marka. Samochody Cupra to obecnie kilka modeli w ofercie. Są to:

  • Cupra Ateca;
  • Cupra Born;
  • Cupra Formentor;
  • Cupra Leon i wersja Sportstourer.

Cupra Ateca — samochód bez kompromisów

Cupra Ateca nie pozostawia wiele wyobraźni. Sportowy styl rzuca się w oczy. Wrażenie robią wyjątkowe wykończenia. Sprawiają, że auto wyróżnia się z tłumu. Podwójny układ wydechowy i hamulce Brembo jasno definiują przeznaczenie samochodu Cupra Ateca. Felgi podkreślają charakter i niepowtarzalny styl tego modelu. Wnętrze zaskakuje starannością wykończenia. Wszystko wykonane jest z materiałów wysokiej jakości. Uwagę zwracają stonowana kolorystyka oraz wygodne siedzenia kubełkowe. Potęgują one wrażenia z jazdy Atecą.

Cupra Born — samochód elektryczny

Samochód Cupra Born to elektryczny hatchback. Jego druga odsłona nawiązuje do charakterystycznych cech marki. Agresywny i sportowy wygląd idą tu w parze z osiągami. Na uwagę zasługuje możliwości wyboru pojemności akumulatora oraz felg. Ma to duży wpływ na zasięg tego kompaktowego crossovera. Wnętrze wykonane jest z klasą. Zaskakuje wysoka jakość materiałów i funkcjonalność kokpitu. Kubełkowe fotele zapewniają wygodę i bezpieczeństwo. To ważne, bo samochód Cupra Born osiąga moc do 321 KM.

Cupra Formentor — samochód dla wymagających

Samochód Cupra Formentor to sportowy SUV. Jest to własny projekt marki. Najmocniejszy silnik zapewnia mu moc 390 KM. To niezwykle zaawansowany technicznie samochód. Przepełniony innowacjami w zakresie bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Nowoczesne wnętrze współgra z możliwościami auta. Jest bezkompromisowe. Eleganckie i starannie zmontowane. Zachwyca cyfrowa deska rozdzielcza i panel sterowania. Design Cupry Formentor wskazuje, że na drodze nie ma z nią żartów.

Cupra Leon i wersja Sportstourer — moc nieokiełznana

To, co wyróżnia samochody Cupra Leon to moc. Idzie za nią dynamika jazdy i inne osiągi. Sportowe zawieszenie doskonale współpracuje z nowoczesnym nadwoziem. 300-konny silnik idealnie rozpędza Cuprę Leona na trasie. Kubełkowe fotele wzmacniają doznania z jazdy. Opcjonalne wyposażenie podnoszą komfort jazdy. Uwagę zwraca sportowa sylwetka Cupry Leona, także w wersji Sportstourer. Proponowane kolory samochodu współgrają z wyborem dodatków. Nowoczesne oświetlenie LED podkreśla dbałość o wysoką jakość. Charakterystyczna stylizacja zwraca uwagę otoczenia.

Ceny samochodów Cupra

Ceny samochodów Cupra zaskakują. W pozytywnym tego słowa znaczeniu. Okazuje się bowiem, że są dość niskie. Wyposażenie Cupry stoi na bardzo wysokim poziomie. Designu auta, jak i gama silników wskazuje na jego czysto sportowy charakter. U innych producentów za taką wersję trzeba słono dopłacić. Ceny samochodów Cupra zaczynają się w okolicach 150 tys. złotych. Wydaje się to niewygórowaną kwotą za auto z takimi możliwościami.