Wszystkie oferty
Obserwowane
Blog

Na naszej platformie możesz obliczyć finansowanie pojazdu dla Ciebie lub Twojej firmy. Skorzystaj z kalkulatora leasingowego oraz kredytu całkowicie online!

mies.

%

%

115 mln

wartość finansowania w 2022

88%

umowy leasingowe

58%

pojazdy fabrycznie nowe

Otrzymasz zgodę na finansowanie nawet tego samego dnia! Uproszczone procedury to minimum formalności i informacje, które zawrzesz w jednej wiadomości.

W jednym miejscu podasz potrzebne informacje, aby uzyskać finansowanie oraz dodatkowe usługi.

Tylko na naszej platformie możesz przejrzeć harmonogram umowy jeszcze przed jej zawarciem.

Otrzymasz opiekę osobistego konsultanta, który pomoże wyszukać pojazd i przygotować umowę oraz zorganizuje potrzebne dodatkowe usługi. Nie musisz się już martwić o ubezpieczenie lub opony!

Korzystamy wyłącznie z autoryzowanych dostawców pojazdów oraz usług dodatkowych. Dokonamy również wstępnej weryfikacji dostawcy wybranego przez Ciebie pojazdu!

Dla Twojego osobistego konsultanta nie ma pytania bez odpowiedzi. Przez cały czas użytkowania Twojego nowego samochodu możesz zwrócić się o pomoc i poradę.

Jeśli chcesz być na bierząco z samochodowymi nowościami, wyjątkowymi wydarzeniami, najnowszymi przepisami i informacjami, o których nigdzie się nie mówi, to zaobserwuj nas na Facebooku, Instagramie i Tiktoku. Znajdziesz tam również profesjonalne materiały stworzone przez naszych ekspertów.

Grafika promująca materiały edukacyjne

Na naszej platformie znajdzeisz wiele ofert samochodów osobowych oraz dosatwczych prosto od dealarów, komisów oraz brokerów samochodowych. Możesz szybko dopasować swoje finansowanie, wybierając dowolną formę finansowania - leasing, pożyczkę leasingową lub kredyt.

Grafika Wszystkie oferty oraz finansowania w jednym miejscu

Kalkulator leasingowy

Czym jest kalkulator leasingowy?

Kalkulator leasingowy samochodów to narzędzie pozwalające na szybkie znalezienie atrakcyjnej oferty finansowania pojazdu. Jest przeznaczony zarówno dla osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej, jak i dla przedsiębiorców, niezależnie od skali prowadzonego biznesu.

Takie narzędzie pozwala na porównanie warunków i form finansowania oferowanych przez wiele różnych firm, takich jak PKO Leasing, Alior Leasing, Millennium Leasing czy Idea Getin Leasing (obecnie VB Leasing).

Korzystanie z kalkulatora leasingu online jest bardzo proste. Dzięki niemu nie musisz na własną rękę analizować warunków poszczególnych instytucji.

Mamy pełną świadomość tego, że oferta leasingowa stale się zmienia, a wraz z nią – opłacalność leasingu dla konsumentów i firm. Dlatego dołożyliśmy starań, aby stosując nasz kalkulator leasingowy, klienci otrzymywali wyłącznie aktualne, wiarygodne i sprawdzone informacje. 

Jak obliczyć leasing samochodu?

Kalkulator symulacji leasingu to kilka prostych czynności, które pozwolą ustalenie optymalnych warunków finansowania. Obliczysz wstępnie swój wariant leasingu, korzystając z wygodnych filtrów pozwalających na precyzyjne określenie poszczególnych parametrów.

Niezależnie od tego, czy zależy Ci na minimalnym okresie leasingu, niskiej wartości wykupu samochodu, czy chcesz osiągnąć jak najniższy koszt całkowity leasingu, aplikacja kalkulatora okaże się pomocna.

Jakie parametry uwzględnia kalkulator leasingu?

Kalkulator leasingu samochodu pozwoli na spersonalizowanie wybranych parametrów leasingu, m.in.:

  • wartość samochodu;

  • liczbę rat leasingu (czas trwania leasingu);

  • procentowy udział wpłaty własnej;

  • wartość wykupu auta w leasingu.

Po konfiguracji powyższych wartości uzyskasz jednoznaczną informację, ile wyniesie Cię miesięczna rata. Z nami nie musisz negocjować rat leasingu i liczyć się z decyzją odmowną, ponieważ samodzielnie ustalasz, czego szukasz.

Wypełniając formularz kalkulatora, poświęć kilka minut na dobranie poszczególnych wartości do swoich realnych możliwości finansowych. Dzięki temu otrzymasz rzeczywisty koszt leasingu, który nie wpłynie negatywnie na Twoją płynność finansową.

Najlepsze oferty leasingu

Choć wyniki szacunkowej kalkulacji leasingu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, pozwalają Ci na znalezienie nowego samochodu finansowanego na atrakcyjnych warunkach w krótkim czasie. Poszczególne wartości jak oprocentowanie leasingu możesz dowolnie modyfikować, aby w krótkim czasie otrzymać nową ofertę.

Decyzja leasingowa i zawarcie umowy

Nasz kalkulator pomógł Ci znaleźć idealną ofertę i zdecydowałeś się na leasing samochodowy? To świetnie! Z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez cały proces: od nawiązania kontaktu z finansującym, przez potwierdzenie warunków współpracy, aż po finalne podpisanie umowy.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, chętnie udzielimy Ci niezbędnych informacji, wyjaśnimy poszczególne postanowienia umowne oraz zapewnimy kompleksową opiekę: zarówno na etapie poprzedzającym zawarcie umowy, jak i w późniejszym okresie.

Dzięki naszemu wsparciu cały proces zawarcia umowy przebiegnie bez komplikacji, a Ty usiądziesz za kierownicą nowego samochodu w rekordowo krótkim czasie.

Dlaczego warto korzystać z kalkulatora leasingu samochodu?

Porównywarka leasingowa pozwala ustalić najważniejsze warunki finansowania szybko i bez wychodzenia z domu. Korzystając z kalkulatora, w kilku prostych krokach ustalisz, czego możesz się spodziewać. Oblicz ratę leasingu dla samochodów osobowych, dostawczych, ciągników siodłowych i innych środków transportu. Porównaj ze sobą koszt finansowania auta nowego oraz używanego.

Kalkulator znacząco skraca proces poprzedzający podjęcie decyzji o leasingu, ponieważ od razu otrzymujesz szereg ofert, które możesz ze sobą porównać. Wystarczy wprowadzenie do systemu kilku prostych danych i gotowe! W jednym miejscu znajdziesz propozycje od różnych firm leasingowych i łatwo wybierzesz tę najkorzystniejszą.

Zaletą naszego rozwiązania są też bezpłatne konsultacje ze specjalistami. Masz pytania, na które nasza wycena nie udziela odpowiedzi? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami! Omówimy z Tobą potencjalne korzyści płynące z leasingu.

Czy korzystanie z symulacji leasingu jest precyzyjne?

Warto zdawać sobie sprawę, że nasze symulacje zawsze zawierają pewien margines, który wynika z ciągłych zmian, jakie zachodzą na rynku usług finansowych. Zmieniają się kursy walut, przepisy, interpretacje podatkowe, a nawet strategie biznesowe firm zajmujących się finansowaniem.

Wszystko to sprawia, że nawet najbardziej precyzyjna kalkulacja może okazać się w pewnym stopniu nietrafiona. Dokładamy jednak starań, aby nasze szacunki dostarczały Ci możliwie wiarygodnych informacji. Chcemy, aby dzięki naszemu kalkulatorowi podjęcie decyzji o podpisaniu umowy leasingu było w jak największym stopniu świadome i pozbawione niepewności.

Nasz kalkulator dostarcza przybliżonych danych w zakresie całkowitych kosztów leasingu i jest w stanie znaleźć dla Ciebie oferty, które spełniają wyłącznie określone kryteria, np. niskie raty miesięczne. Naszym klientom proponujemy, aby po znalezieniu optymalnego wariantu usługi w kalkulatorze skontaktowali się z naszymi specjalistami, którzy pomogą doprecyzować informacje i rozwieją ewentualne wątpliwości.

Oferty firm leasingowych różnią się między sobą nie tylko warunkami finansowymi, lecz także portfolio oferowanych samochodów. Część finansujących specjalizuje się w autach osobowych. Inni skupiają się na finansowaniu samochodów dostawczych na potrzeby biznesu. Z nami zawsze znajdziesz odpowiedniego partnera do współpracy.

Kto skorzysta z naszego kalkulatora opłat leasingowych?

Kalkulator leasingowy jest narzędziem skierowanym do wszystkich osób, które szukają atrakcyjnych propozycji leasingu w jednym miejscu. Sprawdzi się zarówno przy dłuższym okresie leasingu, jak i w przypadku leasingu zaplanowanego na krótki czas.

Kalkulator pozwala ustalić optymalne warunki umowy, dopasowane do potrzeb i możliwości konkretnej firmy. Wstępna kalkulacja rat to dla korzystającego wartościowa informacja pozwalająca na lepsze planowanie rozwoju działalności. Dotyczy ona m.in.:

  • optymalnej wysokości rat leasingowych;

  • całkowitego kosztu leasingu;

  • najlepszego modelu finansowania – leasing operacyjny vs leasing finansowy;

  • kosztów wykupu przedmiotu leasingu.

Symulacja pozwala też na kompleksową ocenę warunków finansowania. Może się okazać, że miesięczna rata leasingu albo jego inne parametry będą niekorzystne i lepszym rozwiązaniem okaże się skorzystanie z pożyczki bądź kredytu.

Szukasz wymarzonego auta jako konsument lub potrzebujesz atrakcyjnego finansowania floty na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej? Sprawdź nasz kalkulator leasingu samochodów osobowych i dostawczych. Przekonaj się, jakie warunki współpracy oferują banki.

Masz pytania do leasingu online? Skontaktuj się z naszym specjalistą!

Rozważasz skorzystanie z finansowania samochodu dla całej rodziny przy pomocy leasingu, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? A może prowadzisz firmę i potrzebujesz bardziej wyspecjalizowanych składników, np. leasingu maszyn i urządzeń? W razie wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy znajdą dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Uwzględniamy Twoje możliwości, płynność finansową, a także oczekiwania względem tego, co stanie się z przedmiotem leasingu po zakończeniu umowy. Sprawdź nasze rozwiązania i ciesz się wymarzonym autem w atrakcyjnej cenie i na elastycznych warunkach współpracy.

Logo MotoRata

Na naszej platformie znajdziesz dziesiątki samochodów dostępnych w leasingu, pożyczce leasingowej lub kredycie prosto od dealerów oraz brokerów.

MotoRata Sp. z o.o.

ul. Gen. Józefa Sowińskiego 4

40-018 Katowice

NIP: 9542845141

KRS: 0000989900

Wszystkie oferty
Lista komisów samochodowych
Obserwowane oferty
Blog
Dla partnerów
Regulamin
Polityka prywatności
Sitemap
Kalkulator leasingowy
Leasing samochodu
Leasing samochodu używanego
Kredyt na samochód
Kredyt na samochód używany

Powyższe oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”